Tłoczarz / walcarz / technolog

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Śląskie

7 dni temu

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łańcut - zapewniamy pomoc w relokacji

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu, poszukujemy pracowników znających proces technologiczny i produkcyjny wyrobów śrubowych ze szczególnym uwzględnieniem rynku motoryzacyjnego.

Zadania szczegółowe uzależnione od stanowiska:
  • umiejętność tworzenia oraz optymalizacji technologii produkcji wyrobów śrubowych na tłoczniach pięciooperacyjnych oraz centrach obróbczych
  • obsługa tłoczni/walcarek (SACMA, NEDSCHROEF, INGRAMATIC, SMART itp.) do produkcji śrub
  • umiejętność samodzielnego przeprowadzenia zmiany asortymentu oraz przepięcia
  • odpowiedzialność za jakość wyrobu w zakresie parametrów geometrycznych
  • utrzymanie maszyn w czystości i dobrym stanie technicznym we współpracy z utrzymaniem ruchu
  • umiejętność rozwiązywania bieżących problemów związanych z produkcją wyrobów
Wymagania:
  • co najmniej roczne doświadczenie z zakresu produkcji/technologii wyrobów śrubowych
  • wykształcenie w zakresie mechaniki, obróbki skrawaniem lub pokrewne
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • zaangażowanie
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, kwalifikacji oraz aplikowanego stanowiska na poziomie 5000 PLN - 8000 PLN brutto
  • pomoc w relokacji (miejsce pracy Łańcut)
  • dodatkowe benefity m.in.: premie za udział w projektach, dofinansowanie posiłków w kantynie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Multisport, ubezpieczenie pracownicze itd.
  • stabilną pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w tworzeniu nowych struktur organizacyjnych, połączonych z możliwością szybkiego awansu

W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego

Poznaj

Łańcucka Fabryka Śrub jest jednym z wiodących producentów elementów złącznych w Europie. Ponad 60 lat doświadczenia sprawia, że oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe wymagania klientów z różnych branż. Wdrożony system zarządzania jakością, uzyskane certyfikaty i dopuszczenia oraz własny dział kontroli jakości, zapewniają wysoką jakość naszych produktów.
Dzięki systematycznej przebudowie i modernizacji parku maszynowego oraz procesów technologicznych staliśmy się zakładem w pełni nowoczesnym, zatrudniającym wysokokwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną.
Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem badawczo-rozwojowym. Zespół naszych pracowni składa się z Laboratoriów Chemicznego, Długości i Kąta, Metalograficznego oraz Badań i Symulacji.
Należymy do RAWLPLUG, który skupia szereg zakładów produkcyjnych oraz spółki dystrybucyjne obejmujące swoim zasięgiem wszystkie kontynenty.
Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych.
Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.
Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog