Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Tłumacz j. czeskiego, obsługa klienta

SMIDT Szmidt Tomasz
dolnośląskie, Wrocław, Ligota Piękna
praca stacjonarna
5011 dni temu

Ogłoszenie numer: 115257, z dnia 2010-09-27

Internetowa sprzedaż odzieży klientom z Rep. Czeskiej

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Ligota Piękna

Opis stanowiska

Sklep internetowy poszukuje osób z bardzo dobrą znajomością języka czeskiego. Do obowiązków pracownika należą tłumaczenia z branży odzieżowej na j. czeski i telefoniczna (lub mailowa) obsługa klienta czeskojęzycznego. Miejsce pracy to Ligota Piękna (kilka km od Wrocławia w kierunku Trzebnicy) - bardzo dobre połączenie. Praca od poniedziałku do piątku 8-16. Miła, międzynarodowa atmosfera i atrakcyjne warunki pracy.

Wymagania

  • b. dobra znajomość j. czeskiego
  • sumienność
  • poczucie humoru

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w młodym, międzynarodowym zespole.