Tłumacz/-ka języka technicznego

TETRAS, s.r.o.

800 dni temu

Ogłoszenie numer: 966716, z dnia 2016-02-11

Tłumacz/-ka języka technicznego

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: Translator PL

 

Opis stanowiska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu techniki dla grupy TETRAS, międzynarodowego biura tłumaczeniowego, które działa w branży od roku 1998 i aktualnie dostarcza swoje usługi ponad 1500 klientom na całym świecie.

Wymagania

  • Wykształcenie: techniczne i/lub w dziedzinie tłumaczeń.
  • Języki:
    • Polski jako język ojczysty (język docelowy),
    • Angielski i niemiecki w stopniu biegłym (język wyjściowy),
  • Znajomość innych języków będzie dodatkową zaletą.
  • Dodatkową zaletą będzie wiedza techniczna.

 

Miejsce pracy: home office

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Tłumacz

Tłumacz – osoba, która dzięki znajomości co najmniej dwóch języków dokonuje przekładu wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy. Tłumaczenie wymaga nie tylko rozumienia tekstu, ale również sprawnego wyrażania jego treści w języku, na który ma być tłumaczony. Oprócz wysokich kompetencji językowych, dobry ...
Tłumacz Praca Tłumacz

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl