Tokarz Frezer

Rekruttering.pl Krzysztof Augustowski

Śląskie

39 dni temu

Oferta 0701

Niemcy, Hamburg
możliwe ponad 3000€ netto + mieszkanie gratis

(przy pierwszej klasie podatkowej)

OBOWIĄZKI
  • Konfigurowanie tokarek / frezarek konwencjonalnych i CNC
  • Obsługa konwencjonalnych tokarek / frezarek
  • Obsługa tokarek / frezarek sterowanych numerycznie
  • Wykonywanie kontroli jakości i pomiarów, jak również ich dokumentacji
WYMAGANIA
  • Pomyślnie ukończone szkolenie jako operator maszyny do cięcia, mechanik narzędziowy, tokarz, frezer lub pokrewne
  • Alternatywnie kilka lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w obsłudze tokarek / frezarek i toczenie konwencjonalne
  • Elastyczność i gotowość do zmiany technicznego zrozumienia pracy
  • Niezawodny i systematyczny sposób pracy
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A1/A2 (musisz umieć jakoś się porozumieć)
  • Zdolność do pracy zgodna z G 26.2 (brak przeciwwskazań do pracy w maskach gazowych, przeciwpyłowych, itp.)
OFERUJEMY
  • Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami i ubezpieczeniem
  • Wynagrodzenie 19€/h brutto + dodatek 40€ za każdy przepracowany tydzień
  • Możliwa duża ilość godzin: 200-220
  • Nadgodziny (+25%)
  • Bezpłatne zakwaterowanie – pokoje dwuosobowe
Poznaj stanowisko: Tokarz
Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...
Praca Tokarz