Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Trener Java/Front End

Connectis_
dolnośląskie, praca zdalna
praca stacjonarna
1730 dni temu
Nr ref.: 7532/JP
Lokalizacja

praca zdalna

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

IT

Start

ASAP

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Szukamy osób gotowych do prowadzenia szkoleń z zakresu Java/Front End w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Nie będziesz jedyną osobą prowadzącą zajęcia - Ty powiesz nam ile czasu i Twojego zaangażowania możesz zaoferować. Mile widziane prowadzenie min. 24 h na miesiąc.

Opis stanowiska:
  • Praca z ambitnymi osobami, które są na etapie początkującym
  • Prowadzenie zajęć z zakresu podstaw programowania w Java według ustalonego programu, podczas kursu trwającego 300h
  • Współtworzenie programów szkoleń i dopasowywanie ich do potrzeb poszczególnych Klientów/Kursantów
Od naszych Trenerów oczekujemy:
  • Znajomość Java: Java; Spring Boot; Testy jednostkowe (JUnit, Mockito); Testy integracyjne (REST-assured); Narzędzia (Maven, Git); Bazy danych (SQL, Hibernate); Metodyki zarządzania projektami (Scrum)
  • Znajomości Front End: JavaScript, Node.js, React, HTML, CSS, GIT, API, Podstawy rozwiązań chmurowych - AWS, podstawy grafiki - Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, podstawy bezpieczeństwa aplikacji webowych - Protokół TLS/SSL
  • Cierpliwości oraz umiejętności przekazywania wiedzy
  • Umiejętności pracy z grupą i tworzenia dobrych relacji
  • Umiejętności tworzenia materiałów szkoleniowych oraz zadań praktycznych do pracy samodzielnej
Oferujemy:
  • Pracę w bardzo innowacyjnym projekcie szkoleniowym
  • Elastyczne dopasowanie czasu pracy
  • Współpracę w otwartym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju umiejętności trenerskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Forma zatrudnienia - do ustalenia
Lokalizacja

Obszar

IT

Start

ASAP

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: