Zobacz więcej ofert pracy

Trener / Trenerka sprzedaży

PROFI-LINGUA Szkoła Języków Obcych
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1057 dni temu
ProfiLingua – największa szkoła językowa w Polsce szuka wyjątkowych ludzi na stanowisko:
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Chcesz pracować w firmie, która jest liderem na rynku w segmencie edukacji? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci realizować Twoją pasję do przekazywania wiedzy i wsparcia w rozwoju kompetencji? Być częścią zgranego Teamu, w którym pracują ludzie nastawieni na własny rozwój i chętni do wdrażania własnych pomysłów?

Jeśli tak, dołącz do zespołu ProfiLingua i zrób wyjątkowy krok dla swojej kariery.

Miejsce pracy: cała Polska

Co mamy dla Ciebie na początku?
  • Autonomię – jeśli jesteś osobą z doświadczeniem trenerskim, z podejściem pro-aktywnym, która potrafi dzielić się wiedzą i inspirować innych – masz wtedy wpływ w proponowaniu ścieżki rozwoju naszych placówek
  • Rozwój i szkolenia – dołączysz do grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia
  • Pracę z najlepszymi – dokładamy najwyższych starań, by pracować z profesjonalistami i dbać o ich rozwój
  • Motywujące wynagrodzenie – oparte o składniki podstawowe i półroczną premię
Będzie nam się dobrze współpracowało, jeśli:
  • Masz min. 3 letnie doświadczenie jako trener sprzedaży
  • Lubisz kreatywnie podchodzić do problemu i znajdować rozwiązania
  • Potrafisz dzielić się wiedzą
  • Znasz i potrafisz praktycznie wykorzystywać metody i techiniki szkoleniowe
  • Masz praktyczne doświadczenie w sprzedaży
  • Potrafisz dobrze dobierać priorytety
  • Jesteś otwarty na zmiany i często zmieniające się potrzeby rynku
  • Masz doskonałe umiejętności dydaktyczne i interpersonalne
  • Lubisz podróżować – czekają na Ciebie szkolenia w dedykowanym regionie obejmującym nasze szkoły w: Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Toruniu, Kaliszu, Łódzi, Białymstoku, Gnieźnie, Chełmie, Wrocławiu i Częstochowie
Jakie zadania dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • Analiza potrzeb rozwojowych i planowanie szkoleń w oparciu o bieżące potrzeby pracowników sprzedaży szkół językowych w ramach dedykowanego regionu
  • Organizacja i realizacja systematycznych coachingów, szkoleń z zakresu technik sprzedaży, oferty produktowej oraz kompetencji miękkich
  • Aktywny udział w podnoszeniu standardów pracy, jakości sprzedaży i obsługi klientów mających na celu zwiększenie wyników sprzedażowych
  • Czynny udział w procesie wdrożenia nowych pracowników szkół językowych
Jeśli chcesz nas lepiej poznać, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.profi-lingua.pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Administrator danych osobowych - jest WSiP S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96.
Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@wsip.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Poznaj

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Łączy nas… edukacja!

Zatrudniamy 600 pracowników, rocznie mamy ponad dwa tysiące współpracowników. Pracujemy w różnorodnych
zespołach nastawionych na współpracę i innowacyjność.