WEB Application Developer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Centralno-Pólnona Polska

810 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
WEB Application Developer
Miejsce pracy: Centralno-Pólnona Polska
Nr ref.: 2-10-36573/PC
Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców. Klient mieści się w nowoczesnym centrum biznesowym w Centralno-Północnej Polsce.

W związku z rozwojem organizacji poszukuje w tej chwili osoby na stanowisko:

WEB Application Developer

Poszukujemy osób mających bogate doświadczenie w programowaniu rozwiązań webowych.
Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie Service Management Tool Suite opartego na "ServiceNow", wykorzystywanego do wspierania procesów ITIL, takich jak zarządzanie incydentami, zarządzanie zmianą, Service Request Management itp.

Główne zadania:

- Analizowanie Wymagań dotyczących UI
- Tworzenie i prezentacja rozwiązań
- Tworzenie, rozwijanie i ulepszanie samoobsługowego portalu użytkownika końcowego ServiceNow
- Współudział w analizie wymagań; uczestniczenie w spotkań scrumowych
- Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie, rozwijanie i ulepszanie istniejącego portalu samoobsługowego użytkownika końcowego ServiceNow (analiza, projektowanie rozwiązań, prezentacja gotowych rozwiązań)
Requirements:
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w HTML5, CSS3, JavaScript, Jelly, JQuery, PHP i innych technologiach UI
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z Frameworkami JavaScript: AngularJS, Bootstrap, D3
- Doskonała znajomość MVC i programowania obiektowego
- Zaawansowane doświadczenie w programowaniu i testowania różnorakich urządzeń/platform i przeglądarek (desktopy i urządzenia mobilne) przy użyciu MVC / CSS
- Dobra znajomość języka angielskiego
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Benefits:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, stabilność zatrudnienia i jasna ścieżka kariery,
- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
- Liczne certyfikowane szkolenia,
- Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport,
- Bezpłatne szkolenia językowe,
- Pakiet relokacyjny lub dodatek finansowy za dojazdy do pracy,
- Rozwijająca praca w nowoczesnej międzynarodowej organizacji dającej dostęp do najlepszych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Webdeveloper

Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...
Webdeveloper Praca Webdeveloper

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl