Zobacz więcej ofert pracy

Web designer developer

Taylor Shipping Solutions
świętokrzyskie
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
954 dni temu
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

Poszukujemy wykwalifikowanego designera stron internetowych, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i/lub projektowanie stron internetowych dla naszej firmy. Będziesz współpracować z zespołem innych programistów przy tworzeniu, utrzymywaniu i aktualizowaniu naszych stron internetowych.

Aby odnieść sukces w tej roli, będziesz musiał biegle posługiwać się JavaScript, HTML, CSS oraz posiadać solidną wiedzę i doświadczenie w programowaniu aplikacji.

Obowiązki web designera:
  • Projektowanie, tworzenie lub konserwacja stron internetowych i aplikacji oprogramowania.
  • Korzystanie z języków skryptowych lub autorskich, narzędzi do zarządzania i do tworzenia treści, aplikacji i mediów cyfrowych.
  • Współpraca z zespołami w celu rozwiązywania konfliktów, ustalania priorytetów oraz potrzeb, opracowywania kryteriów treści lub wybierania korzystnych rozwiązań.
  • Kierowanie lub wykonywanie aktualizacji Serwisu.
  • Opracowywanie lub weryfikowanie procedur i harmonogramów testów w celu zapewnienia, że przypadki testowe naśladują interfejsy zewnętrzne i dotyczą wszystkich typów przeglądarek i urządzeń.
  • Edytowanie, pisanie lub projektowanie zawartości Witryny oraz kierowanie członkami zespołu, którzy tworzą zawartość.
  • Utrzymywanie zrozumienia najnowszych aplikacji internetowych i praktyk programistycznych poprzez edukację, naukę i udział w konferencjach, warsztatach i grupach.
  • Twórz kopie zapasowe plików z witryn sieci Web w katalogach lokalnych w celu odzyskania.
  • Identyfikowanie problemów wykrytych na podstawie opinii i testów klientów oraz korygowanie lub kierowanie problemów do odpowiedniego personelu w celu poprawienia.
  • Ocena kodu w celu upewnienia się, że spełnia standardy branżowe, jest prawidłowy, ma odpowiednią strukturę i jest zgodny z przeglądarkami, urządzeniami lub systemami operacyjnymi.
  • Określanie potrzeb użytkowników poprzez analizę wymagań technicznych.
Wymagania dla programistów stron internetowych:
  • Stopień licencjata w zakresie tworzenia stron internetowych lub pokrewnej dziedziny lub odpowiednie doświadczenie.
  • Solidna wiedza i doświadczenie w programowaniu aplikacji.
  • Biegły w JavaScript, HTML, CSS.
  • Biegły w My SQL.
  • Oddany gracz zespołowy.
  • Zdolność do rozwoju w dynamicznym środowisku.
  • Solidna umiejętność komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Znajomość języka programowania i terminologii technicznej.
  • Potrafi rozwijać pomysły i procesy oraz jasno je wyrażać.
  • Potrafi rozwiązywać złożone problemy.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z korzyściami
  • Przyjemne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca na rynku międzynarodowym
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Gdańsku. Preferowana relokacja.