Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Webdeveloper XHTML/CSS - Koder XHTML/CSS

ON HR Consultants

Śląskie

2026 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze usług internetowych poszukuje kandydatów na stanowisko: Webdeveloper XHTML/CSS - Koder XHTML/CSS.

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie templates XHTML/CSS z plików PSD, PNG, itp.

Wymagania:
  • umiejętność konwersji PSD/PNG na walidowalny i semantyczny XHTML/CSS
  • doświadczenie w pracy z Photoshop i Fireworks
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość Javascript i frameworków JS (głównie jQuery)
  • komunikatywność i umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
  • zaangażowanie i silna motywacja

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w samodzielnej pracy z Wordpress/Joomla/Drupal/Magento znajomość SVN
  • znajomość środowiska Redmine
  • wiedza z obszaru HTML5 i CSS3
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • szkolenia wewnętrzne
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną, swobodną atmosferę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Webmaster

Webmaster, z języka angielskiego tłumaczony jako „mistrz sieci” jest osobą odpowiedzialną za całokształt procesów związanych z tworzeniem i administrowaniem stroną internetową na zlecenie klienta. Obecnie poszczególne czynności rozdziela się pomiędzy specjalistów od grafiki, contentu, pozycjonowania, optymalizacji, programowania i wielu innych; webmaster to określenie zbiorcze dla webdesignerów, ...
Webmaster Praca Webmaster