Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Webmaster wyspecjalizowany w e-marketing i e-commerce

3A Productions
dolnośląskie
praca stacjonarna
6438 dni temu

Ogłoszenie numer: 23087, z dnia 2006-10-02

Firma zajmujaca sie od lat edycja, produkcja i sprzedaza on-mine utworow z zakresu multimedia.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Przedsiebiorstwo belgijskie zajmujace sie wydawaniem, produkcja oraz sprzedaza muzyki i video clipow on-line, pilnie poszukyje informatyka z dobra znajomoscia e-commerce do zintegrowania (gotowe skrypty) do istniejacej strony internetowej wszelkich istniejacych na swiecie sposobow platnosci za ladowanie myzyki i clipow –micro-payements (alloppass, paypal, karty kredytowe i debetowe, platnosci one shot przez sms-y, telefony etc…). W nastepnej kolejnosci, konieczne jest ciagle rozwijanie strony internetowej na skale swiatowa oraz zapewnienie jej charakteru ewolucyjnego i interaktywnego. Produkt o przeznaczeniu swiatowym stad konieczna znajomosc jezyka angielskiego. Praca moze byc dokonywana w miejscu zamieszkania pracownika w scislej wspolpracy z management’em firmy. Kontakt po polsku z osoba odpowiedzialna za marketing. Zaadresowac C.V., list motywacyjny i ocekiwania placowe na nastepujacy adres : (po polsku i angielsku ) : André de Pourbaix Human Ressources 3A Productions andredepourbaix@yahoo.fr

Wymagania

Kreatywnosc, samodzielnosc, znajomosc rynku multimediow, znajomosc angielskiego, comiesieczne pobyty w Belgii

Oferujemy

Dobre warunki finansowe, praca w rozwojowym sektorze o miedzynarodowych kontaktach. Swiatowy charakter pracy