Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Galon Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5898 dni temu

Ogłoszenie numer: 42926, z dnia 2008-04-04

Firma "GALON" Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach poprzez współpracę z renomowanymi koncernami osiągnęleła pozycję jednego z największych dystrybutorów najwyższej jakości paliw i zostało to docenione poprzez uhonorowanie naszej Firmy tytułem Gazeli Biznesu 2006.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zadania: - zarządzanie i nadzór nad działem księgowości oraz kadr - sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i ZUS - sporządzanie sprawozdań statystycznych: F-01, Intrastat oraz innych - kontrola dokumentacji transakcji, kosztów działalności

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ksiąg handlowych - znajomość zagadnień księgowych związanych z handlem, produkcją, usługami - staż pracy na stanowisku zastępcy głównego księgowego lub podobnym

Oferujemy

Oferujemy: - ciekawą pracę - wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy