Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca kierownika przetwórstwa oraz logistyki magazynowej

AMS Metal Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2602869, z dnia 2019-08-16

AMS METAL Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich

Firma o ugruntowanej pozycji na rynkach UE.
Działalność firmy: Recycling Metali Nieżelaznych, Transport międzynarodowy

Obecnie do struktur naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
  • realizacja planów produkcyjnych
  • organizacja obsługi maszyn i urządzeń
  • nadzór nad procesem przygotowania produkcji
  • optymalizacja produkcji pod katem wydajności, jakości i kontroli kosztów
  • nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola zapotrzebowania w surowce
  • zarządzanie podległym zespołem ludzi
  • prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej (kart produkcyjnych)
  • kontrola stanów magazynowych pod plany produkcyjne
  • udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • kontrola jakości przerobionego materiału

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • sumienność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu Zespołem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dofinansowanie posiłków
Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Praca Kierownik Zmiany