Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
ZAWODOWY KIEROWCA - TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

SM Logistic Sp. z o.o.
śląskie, Bielsko
praca stacjonarna
6194 dni temu

Ogłoszenie numer: 30294, z dnia 2007-06-12

Duża ,stabilna firma TRANSPORTOWA zatrudniająca ok. 300 kierowców zajmująca się transportem krajowym i miedzynarodowym osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko

Opis stanowiska

Świetna praca ! - kierowca będzie jeżdził po krajach Unii Europejskiej. - dwa tygodnie poza krajem, - bezgotówkowe opłaty za paliwo, - jazda tylko autostradami. ATRAKCYJNA OFERTA! DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!

Wymagania

- prawo jazdy kat. C+E, - książeczka sanepidowska, - dyspozycyjność, sumienność, - karta do tachografu cyfrowego - dokumenty zawodowego kierowcy,

Oferujemy

- wysokie zarobki, - duża stawka za kilometr, - telefon służbowy - nowe auta marki SKANIA - praca w dużej, stabilnej firmie