Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zbrojarz / Betoniarz

Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Plewiska k/Poznania

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2045786, z dnia 2018-08-30

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, realizująca inwestycje w ramach przetargów publicznych i developerskie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Plewiska k/Poznania

Opis stanowiska

  • Samodzielna praca zbrojarza, betoniarza
  • Wykonywanie zbrojeń, szalunków i betonowanie
  • Montaż zgodnie z rysunkiem elementów ze stali zbrojeniowej

Wymagania

  • Umiejętność montażu elementów ze stali zbrojeniowej oraz betonowanie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarza/betoniarza
  • Mile widziane prawo jazdy Kat B
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia wysokościowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • dobre warunki pracy i płacy,

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz

Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Zbrojarz Betoniarz Praca Zbrojarz Betoniarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (53)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1033)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2114)
Radom (191)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (102)