Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zbrojarz / Cieśla Szalunkowy / Pracownik Budowlany

Re - Bud

Kujawsko-pomorskie

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2666868, z dnia 2019-09-19

Przedmiotem działalności firmy jest wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Poszukujemy zbrojarzy, cieśli szalunkowych oraz pracowników budowlanych na budowy w Warszawie.

Zatrudniamy również cudzoziemców.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku zbrojarz oraz cieśli szalunkowego
  • umiejętność posługiwania się cęgami
  • umiejętność czytania rysunku
  • dyspozycyjność
  • zangażowanie
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy z różnymi systemami szalunkowymi
  • zbrojenie elementów budowlanych
  • betonowanie
  • inne prace budowlane

Oferujemy

  • oferujemy zakwaterowanie oraz dojazd  do pracy
  • oferujemy atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, mowę o pracę
  • ubrania robocze po 2 tyg. po sprawdzeniu
Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz
Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Praca Zbrojarz Betoniarz