Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
  • Operator maszyn

    Randstad Polska Sp. z o.o.   Lędziny    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat
    6 dni
    zadania obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła), nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym, produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Operator Giętarki Dolnośląskie
Zbrojarz - operator maszyn zbrojarskich - cięcie i gięcie stali budowlanej na hali produkcyjnej

Starpol Sp. z o. o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1771 dni temu

Ogłoszenie numer: 2431560, z dnia 2019-05-22

Firma Starpol od lat działająca w branży metalowej

na terenie Niemiec zatrudni pracowników w zawodzie:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • MIEJSCE PRACY: NIEMCY
  • Obsługa maszyn zbrojarskich

Wymagania

  • Znajomości, umiejętności i doświadczenia w obsłudze maszyn do obróbki stali budowlanej (giętarki, maszyny tnące i inne),
  • Gotowości pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowości wyjazdu na teren Niemiec,
  • Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,
  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu na terenie Niemiec,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
  • Bezpłatne zakwaterowanie i odzież ochronną oraz roboczą,
  • Praca w polskiej załodze i pod polskim nadzorem,
  • Bezpłatne przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy.
Dodatkowe informacje:
  • Miejsce pracy: Niemcy - Południe, okolice Stuttgartu,
  • Termin wyjazdu: w ciągu 2 tygodni od załatwienia formalności,
  • Czas pracy: Praca stała
  • Średnie wynagrodzenie: ok. 1 800 netto euro/m-c,
  • Znajomość języka niemieckiego: nie wymagamy.

Wynagrodzenie

Od 9000 do 10000 PLN