Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zdalny Przedstawiciel Handlowy

Akademia Rozwoju Tu i Teraz

Śląskie

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2539372, z dnia 2019-07-03

Akademia Rozwoju Tu i Teraz we współpracy z trenerami konsorcjum Open By Horses i Open Grupa Dobrych Trenerów oferuje szereg szkoleń i warsztatów rozwojowych między innymi bazujących na metodzie Horse Assisted Education, czyli szkoleń w asyście koni.

Metoda HAE wspiera rozwój dzieci i dorosłych w obszarach takich jak:

  • komunikacja,
  • budowanie relacji,
  • świadome przywództwo,
  • zarządzanie zmianą,
  • kreatywność,
  • rozwój osobisty,
  • relacje w rodzinie,
  • uczenie innych.

Szukamy ludzi, dla których sprzedaż i rozwój to pasja i codzienne wyzwanie.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • budowanie bazy klientów
  • sprzedaż telefoniczna i mailowa
  • umawianie spotkań
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • poprawna dykcja i poprawna polszczyzna
  • operatywność i nastawienie na realizację założonych celów handlowych
  • obsługa komputera
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży szkoleniowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży konnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w jedynej w Polsce firmie zajmującej się profesjonalnie szkoleniami rozwojowymi dla dzieci i dorosłych w asyście koni
  • możliwość pracy bez wychodzenia z domu w odpowiadających Ci godzinach
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie bezpośrednio uzależnione od włożonej pracy i efektów
  • unikatowe szkolenia produktowe
  • zwrot kosztów związanych z używaniem własnych narzędzi (internet, abonament telefoniczny)
  • po okresie próbnym: narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • cykliczne spotkania szkoleniowe

Wynagrodzenie

Od 1000 do 20000 PLN

  • Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.

  • Jeżeli swoją przyszłość chcesz związać z pracodawcą, który da Ci stabilność zatrudnienia oraz umożliwi rozpostarcie skrzydeł, prześlij swoje CV  za pomocą przycisku Aplikuj.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Handlowiec On-line

Handlowiec on-line, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się prowadzeniem sprzedaży za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi internetowych. Narzędzia te to przede wszystkim sklepy internetowe i serwisy aukcyjne; osoba zatrudniona w tym charakterze zajmuje się bieżącym administrowaniem sklepem lub kontem w portalu aukcyjnym; załatwianiu wszelkich formalności związanych z jego funkcjonowaniem, zamawianiem towarów od ...
Handlowiec On-line Praca Handlowiec On-line

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Akademia Rozwoju Tu i Teraz.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (59)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (289)
Toruń (169)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (107)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2131)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (260)
Nysa (64)