ALBOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Wałczu przy ul. Bydgoskiej 32-34 jest firmą rodzinną. Spółka kontynuuje działalność i wpisuje się w tradycje firmy ALBOR Bolesław Rafałko, istniejącej od 1991 roku. Spółkę reprezentuje Zarząd: Prezes Bolesław Rafałko i Wiceprezes Łukasz Rafałko, wspólnikami zaś oprócz członków zarządu są Alina Rafałko, Karolina i Armin Andrzejakowie oraz Kacper Rafałko.

Przez lata swojej działalności zakład wyspecjalizował się w naprawach taboru ciężarowego - czyli ciągników siodłowych, przyczep i naczep w pełnym zakresie oraz sprzedaży części zamiennych tych pojazdów.

Od marca 2007 roku  ALBOR jest Autoryzowaną Stacją Obsługi MAN. Firma posiada ponadto autoryzacje producentów pojazdów JELCZ, FORD, IKARUS, FEBER, WIELTON i SCHWARZMÜLLER.

ALBOR oferuje bogaty asortyment oryginalnych części zamiennych do pojazdów MAN oraz magazyn części zamiennych do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów.

Serwis oferuje specjalistyczną całodobową pomoc drogową na terenie całej Europy. 

Aktualne oferty pracy

  • ALBOR sp. z o.o. sp.k.
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 12 000 zł brutto/mies.  Szukamy 2 pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Opis stanowiska diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych w pojazdach ciężarowych i dostawczych; diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych w pojazdach ciężarowych i dostawczych;

Aktualne oferty pracy

1

ALBOR sp. z o.o. sp.k.

ul. Bydgoska 32-34

78-600 Wałcz