Teraz rekrutuje

Inter Europol S.A.

2 aktualne oferty pracy od 501 do 1000 prac. FMCG

Piekarnia Inter Europol została założona w 1989 roku. Początkowo zakład produkcyjny znajdował się przy ul. Okrąg. Od 01.02.1991 r. został przeniesiony na ul. Conrada. Obecna siedziba firmy, wraz z całym zakładem produkcyjnym, znajduje się w Markach przy ul. Słonecznej 22, gdzie przenieśliśmy się w 2000 roku.

Jesteśmy pierwszą piekarnią na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa tradycyjnego, szwajcarskiego, francuskiego oraz duńskiego, produkowanego według najnowszych technologii. Inter Europol oferuje Państwu produkty powszednie - świeże, jak i produkty o przedłużonej trwałości - mrożone - do częściowego lub pełnego wypieku. Ciągłe poszerzanie naszej oferty ma na celu zaspokajanie najbardziej wyszukanych gustów Klientów. Inter Europol jest dostawcą najwyższej jakości produktów dla hiper- i supermarketów, hoteli i restauracji, stacji paliwowych oraz odbiorców detalicznych i sklepów firmowych. Nasze produkty bardzo cenione są tak w kraju jak i za granicą.

Od wielu lat eksportujemy nasze pieczywo głównie do krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii, naszą ofertę kierujemy również na Rynek Wschodni. Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą sektora piekarniczego, kierującą się zasadą dążenia do doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki stabilności firmy, i długotrwałej współpracy z Partnerami - Kontrahentami.

Aktualne oferty pracy

2

aktualnych ofert pracy

Inter Europol S.A.

Słoneczna 22

05-270 Marki