Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

Aktualne oferty pracy

  • Kontroler Jakości

    Inter Europol S.A.   Małopole    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Główne zadania: Bieżąca kontrola procesów produkcyjnych i magazynowych mająca na celu zapewnienie jakości produktów według standardów firmy, Wykonywanie pomiarów produktów gotowych oraz oznaczeń fizykochemicznych surowców półproduktów i produktów, Przegląd oraz archiwizacja...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Inter Europol S.A.

Słoneczna 22

05-270 Marki