Teraz rekrutuje

WAJNERT MEBLE Sp. z o. o.

10 aktualnych ofert pracy od 501 do 1000 prac. Produkcja

Wajnert Meble 

Jesteśmy tam, gdzie tego potrzebujesz

Polskie korzenie i rodzinne tradycje pozwoliły nam zbudować prężnie rozwijającą się firmę, o mocnej pozycji w branży. Od 37 lat nasze projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są meble,

z których stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

Posiadamy ogólnopolską sieć punktów sprzedaży – salony firmowe oraz ponad

300 dystrybutorów partnerskich. Działamy również na rynku międzynarodowym,

na 3 kontynentach. To w sumie ponad 22 krajów, w których można kupić produkty marki Wajnert.

Siła tkwi w zespole

Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w zespole. Zatrudniamy wspaniałych pracowników – wielu z nich współpracuje z nami od wielu lat. To sprawia,

że stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu, możemy oferować Wam najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe, które odznaczają się designem na światowym poziomie. Wspólnie tworzymy kolekcje mebli, które doceniają nie tylko ich użytkownicy, ale także eksperci z branży.

Od początku swojego istnienia ufamy sprawdzonym rozwiązaniom, ale nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Uważamy, że sukces gwarantuje tylko i wyłącznie odważne patrzenie w przyszłość z jednoczesnym poszanowaniem przeszłości. Wierzymy, że ewolucja jest lepsza od rewolucji.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "WAJNERT MEBLE Sp. z o. o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

10

aktualnych ofert pracy

WAJNERT MEBLE Sp. z o. o.

ul. Kolejowa 67

56-513 Międzybórz