Dealer zajmuje się sprzedażą samochodów marki Saab od roku 1998.Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem i serwisem samochodów Saab w Wielkopolsce. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i posprzedaży samochodów Saab. Oprócz aut nowych, zamawianych do produkcji na życzenie klienta, oferujemy samochody dostępne od zaraz, jak również samochody używane. Nasza duża wiedza praktyczna poparta cyklami szkoleń oraz doświadczenie gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Aktualne oferty pracy

Firma Elbos s.j. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 godz.
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Elbos s.j.

Rynek Śródecki 4

61-126 Poznań