AI KUDO Polska jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki na świecie. Naszym atutem jest innowacyjność, dzięki której nieustannie rozwijamy swoje produkty w taki sposób, aby zaspokoiły najważniejsze potrzeby użytkowników. W 2015 roku przystąpiliśmy do międzynarodowej grupy optycznej – Essilor.

Firma JAI KUDO Polska już od ponad 18 lat zaopatruje polskie zakłady i salony optyczne w soczewki okularowe oraz oprawy.  Cechuje nas profesjonalizm. Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Opieramy się na sprawdzonych koncepcjach. Jesteśmy przy tym elastyczni i kreatywni.  JAI KUDO działa w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz dzięki zaangażowaniu wyjątkowego zespołu profesjonalistów na każdym szczeblu.

Do flagowych produktów firmy JAI KUDO należą przede wszystkim zindywidualizowane soczewki progresywne HyperView oraz ręcznie wykonywane oprawy JAI KUDO HANDMADE.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wysokiej jakości produktów, sprawnej obsługi klienta, czy elastycznych cen. Oferujemy także wiedzę (know-how), jak skutecznie prezentować ofertę oraz w jaki sposób promować markę. JAI KUDO Polska proponuje swoim Partnerom biznesowym opiekę stacjonarnych i mobilnych doradców, profesjonalną obsługę Działu Obsługi Klienta, możliwość zamawiania produktów z wysyłką tego samego dnia. Ponadto wysoką premię rabatową za zakupy przez sklep on-line, wsparcie w zakresie reklamy i marketingu, a także wiele innych ciekawych rozwiązań, często będących częścią indywidualnych umów z tymi Partnerami, dla których oprócz jakości i ceny liczy się pomysłowość, elastyczność, przyjazny klimat i wieloaspektowe wsparcie.

Nasz MISJA:

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów wpływający na nasze samopoczucie oraz na jakość naszego życia. Kiedy widzimy dobrze, możemy uczyć się, pracować i uczestniczyć w życiu otaczającego nas świata. Grupa Essilor zgodnie z tą zasadą już od 170 lat realizuje swoją misję, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia.

Grupa Essilor, jako długoletni światowy lider w optyce okularowej, jest skoncentrowana na wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań problemów wzrokowych, które pomagają korygować i chronić widzenie 7,4 miliardów ludzi na całym świecie. Motorem wszystkich działań, podejmowanych przez pracowników Grupy Essilor na całym świecie, jest realizacja misji, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia, a także poszanowanie zasad i wartości, które wykształciły się w Grupie podczas 170 lat działalności.

Nasza misja jednoczy 64 000 naszych pracowników na całym świecie, definiuje naszą strategię i motywuje nas do tworzenia innowacji.

Aktualne oferty pracy

 • Kierownik laboratorium optycznego profilowania i montażu / Inżynier produkcji

  ekspert / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  1 dni
  Zadania: Zarządzanie 35 osobowym zespołem pracowników, Obsługa i nadzór nad nowoczesnym parkiem specjalistycznych urządzeń i zautomatyzowanych linii produkujących soczewki okularowe, Rozwijanie i motywowanie pracowników, Planowanie, konstruowanie i rozwój nowych linii montażowych lub...
 • Młodszy specjalista ds. dystrybucji

  młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat  aplikuj szybko
  1 dni
  Twój zakres obowiązków Przyjęcie i kompletacja towarów, Wystawianie dokumentów sprzedażowych, Obsługa dokumentów magazynowych, Opieka i współpraca z przydzielonymi przedstawicielami handlowcami, Ścisła współpraca z innymi działami, Inne prace zlecone przez przełożonego.
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

aktualnych ofert pracy

JAI KUDO Polska sp. z o.o.

Chodzieska 15

60-418 Poznań