Restauracja nad samym morzem w Niechorzu, obsługa turystow

Aktualne oferty pracy

Firma Villa Del Mar -Sylwia Mazur nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Fizjoterapeuta

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / o pracę / o dzieło / o staż/praktykę / kontrakt B2B  pełny etat   9 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    praca stała NAD MORZEM Zakres obowiązków: wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych; konsultacje;
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   6 000 - 11 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT; przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych; bieżąca obsługa gości; PRACA STAŁA od zaraz;
  • Pracownik ds. obsługi nagłośnienia

    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do obowiązków pracownika będzie należeć: Profesjonalna obsługa nagłośnienia podczas różnorodnych wydarzeń, w tym dyskotek, karaoke oraz innych imprez. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi scenicznej, obejmującej zarówno nagłośnienie, jak i oświetlenie.
  • Animator

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Recepcjonistka / Recepcjonista

    Novotel Ibis Szczecin Centrum   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. OSOBOWOŚĆ I...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Villa Del Mar -Sylwia Mazur

Szczecińska 11

72-350 Niechorze