Zanim żądane materiały znajdą się w miejscu przeznaczenia potrzebna jest praca wielu ludzi zatrudnionych przy za- i rozładunku oraz transporcie Zaawansowane technologicznie wyroby jakimi są żurawie ogólnego stosowania HIAB muszą zapewniać szybką, niezawodną i sprawną obsługę ładunków. Oznacza to, że musi być osiągnięta duża wydajność pracy i jednocześnie precyzja jej wykonania. Przyjęcie takich założeń może prowadzić do stworzenia realnego niebezpieczeństwa, czemu należy zapobiegać wszelkimi dostępnymi środkami. Hiab jest prekursorem w stosowaniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo pracy. Elementy elektroniczne pozwalają nie tylko na ciągłe monitorowanie pracy, ale co jest najważniejsze ograniczają do minimum możliwości popełniania fatalnych w skutkach pomyłek. Rozwiązania przyjęte przez Hiaba stwarzają dzięki temu bardziej komfortowe warunki pracy operatorowi. Wszystkie żurawie HIAB spełniają, a nawet przewyższają, wymagania nowej normy EN 12999. Stwarza to sytuację, że wielu innych producentów żurawi jeszcze przez wiele lat nawet nie zbliży się do rozwiązań stosowanych seryjnie w żurawiach HIAB. Wysoko zaawansowana myśl techniczna i generalna zmiana wytwarzania żurawi, opierająca się na produkcji modułowej, umożliwia od etapu zamówienia do wykonania finalnego produktu śledzić żuraw przypisany do danego klienta. Taka metoda produkcji pozwala dostarczyć użytkownikowi żuraw "skrojony na miarę", czyli odpowiadający dokładnie charakterowi pracy jaką najczęściej będzie wykonywał.

Aktualne oferty pracy

Firma Hiab Sp z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Operator dźwigu HDS

    MDBETON   Ożarów Mazowiecki
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki i Pruszków Opis stanowiska: obsługa samochodu ciężarowego z dźwigiem typu HDS;
  • Kierowca - Mechanik

    2 dni
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki i Pruszków
  • Operator Pompy do Betonu

    2 dni
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki i Pruszków Opis stanowiska: obsługa pompy do betonu.
  • Specjalista ds. Kontroli Jakości Spawania

    Jww Invest S. A.   Ostrołęka
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Zakres obowiązków: Nadzór nad budową i montażem; Pisemne raportowanie i prowadzenie dzienników spawania; Kontrola i ocena jakości spoin; Dokumentowanie zgodnie ze standardami; Zapewnienie prawidłowego procesu spawania; Organizowanie badań spoin; Sprawdzanie kwalifikacji spawalniczych;
  • Brygadzista

    kierownik/koordynator  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Kierowanie brygadą pracowników (roboty kablowe teletechniczne / elektryczne niskiego napięcia)
  • Młodszy Specjalista ds. finansowych

    STRABAG BMTI Sp. z o.o.   Pruszków    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania księgowanie faktur, wystawianie not korygujących; formalna kontrola zgodności faktur z zamówieniami, umowami, itp. rozliczanie pozycji otwartych z kontrahentami;
  • Pracownik działu rozliczeń

    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    weryfikacja i wprowadzanie faktur od dostawców; merytoryczna weryfikacja dokumentów finansowych z zapisami umowy i obowiązującymi przepisami; wystawianie faktur na podstawie zapisów umowy i specyfikacji; wyliczanie zaliczek produkcyjnych; rozliczenia z klientami; obsługa kasy fiskalnej;...
  • Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

    Dom Pełen Energii Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   10 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z...
  • Inżynier / Kierownik Budowy

    Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM   mazowieckie    praca mobilna
    specjalista mid / senior / junior / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    praca na budowach firmy na terenie całego kraju; praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Mechanik / Elektromechanik

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Hiab Sp z o.o.

ul. Poznańska 94, Jawczyce

05-850 Ożarów Mazowiecki