Teraz rekrutuje

Technika Zamocowań AMEX Dariusz Krot , Marek Krot sp.jawna

2 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Produkcja

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Jesteśmy producentem systemów zamocowań z tworzyw sztucznych dla branży budowlanej. Nasze produkty sprzedajemy na rynku polskim, ukraińskim, litewskim oraz na innych rynkach europejskich. Specjalizujemy się w produkcji łączników do termoizolacji.

Nasze działania skupiają się na nieustającym rozwoju i ciągłym powiększaniu asortymentu, by możliwie precyzyjnie dostosować produkt do wymagań i potrzeb rynku. Dbamy o to, by nasza oferta zawierała także produkty niszowe i trudno dostępne takie jak łączniki, czy koszulki w największym dostępnym na rynku zakresie rozmiarów.

Kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów poprzez uzyskiwanie szeregu aprobat technicznych, certyfikatów i norm europejskich. Niejednokrotnie jesteśmy pionierami we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Technika Zamocowań AMEX Dariusz Krot , Marek Krot sp.jawna"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Technika Zamocowań AMEX Dariusz Krot , Marek Krot sp.jawna:

2

aktualnych ofert pracy

Technika Zamocowań AMEX Dariusz Krot , Marek Krot sp.jawna

Ul. Strzelecka 17

47-230 Kędzierzyn-Koźle