KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa

od 11 do 50 prac. Prawo

Kancelaria Prawa Gospodarczego

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa i stale poszerzając ofertę. Dzięki temu w rankingu „Rzeczpospolitej” i „Gazety Prawnej” zajmujemy pierwsze miejsce wśród kancelarii prawnych z siedzibą poza Warszawą – należymy do największych i najszybciej rozwijających się firm prawniczych w Polsce.

Nasza filozofia działania opiera się na postrzeganiu Klienta jako partnera. Mimo, że jesteśmy dużą organizacją, każdy Klient jest dla nas indywidualną wartością. Chcemy zapewnić mu obsługę prawną, która dzięki swej elastyczności i kompetencji da gwarancję najlepszej opieki prawnej. Stale doskonalimy swoje umiejętności, poszukując rozwiązań prawnych, dzięki którym nasi Klienci czują się bezpieczni.

Chcemy, aby nasza pomoc nie była tylko wydatkiem – celem Kancelarii jest zapewnienie prawnego bezpieczeństwa rozwiązań biznesowych, które przyczynią się do sukcesu naszych Klientów. Troska o Klienta nie oznacza jednak wyłącznie podporządkowania się jego oczekiwaniom. Budujemy zatem relacje, starając się wpływać na świadomość prawną.

Aktualne oferty pracy

Firma KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa

Objazdowa 50

54-513 Wrocław