Eurobiomass (Polska) Sp. z o.o.

Przemysł

EUROBIOMASS Polska działa na rynku ciepłowniczym nieprzerwanie od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

W zależności od potrzeb i wymagań naszych Inwestorów posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kotłów  w zakresie mocy od 1MW do 10 MW, opalanych słomą zbóż i miskantusa, rzepakiem, drewnem zarówno w postaci peletu jak i zrębek oraz odpadami  poprodukcyjnymi pochodzącymi z przemysłu drzewnego. Uzyskane certyfikaty TUV pozwalają nam na wykonywanie na własnej hali produkcyjnej wyposażonej w niezbędne urządzenia do obróbki stali oraz suwnicę o udźwigu do 25 ton, urządzeń ciśnieniowych do 1,6MPa.
Szeroka współpraca jaką prowadzimy z  firmami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi oraz wymieniane z nimi doświadczenia zapewniają nasz ciągły rozwój, a co za tym idzie gwarantują rozwiązania spełniające oczekiwania naszych odbiorców.

EUROBIOMASS to w Polsce prekursor w produkcji automatycznych kotłów do spalania słomy, a w swojej ofercie posiada również urządzenia do jej rozdrabniania i granulacji.

Dla naszych Inwestorów przygotowujemy pełną dokumentację architektoniczną, konstrukcyjno-budowlaną i instalacyjną oraz studia wykonalności zadania, które stanowią ocenę sensu ekonomicznego inwestycji, pozwalają określić najbardziej korzystny w danym rejonie typ biomasy oraz optymalną wielkość magazynów paliw.

Szeregi naszej firmy tworzy wykwalifikowana  kadra inżynierska, dzięki czemu nasze rozwiązania zapewniają stabilną pracę kotłów i urządzeń z nimi współpracujących.

Jesteśmy firmą, która wykonuje całe inwestycje "pod klucz", jak również zakres robót uzgodniony z Inwestorem. Po zakończeniu procesu inwestycyjnego zapewniamy szkolenia w zakresie obsługi oraz udzielamy pisemnej gwarancji na wszelkie wykonane przez nas prace.

Grupa ALTAWEST
EUROBIOMASS Polska jest częścią Leroux&Lotz Technologies i grupy ALTAWEST. Jest to grupa przemysłowa stworzona w 2005 roku działająca w sektorze produkcji i konwersji energii. Po dalsze informacje zapraszamy na stront LLT i Altawest:

Aktualne oferty pracy

Firma Eurobiomass (Polska) Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Eurobiomass (Polska) Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Eurobiomass (Polska) Sp. z o.o.

Szafarnia 11 lok. F8

80-755 Gdańsk