Teraz rekrutuje

Elektror airsystems Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Przemysł

Elektror airsystems należy do światowych liderów w produkcji przemysłowych wentylatorów promieniowych oraz osiowych. Nasza oferta skierowana jest do klientów wszystkich gałęzi przemysłu i produkcji. Jesteśmy firmą elastyczną, która otwarcie podchodzi do każdego projektu, dzięki czemu wszyscy nasi Klienci znajdują u nas indywidualne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Na dzień dzisiejszy Elektror zatrudnia około 200 pracowników w swojej siedzibie w Ostfildern, w zakładach produkcyjnych w Waghäusel i w Chorzowie, a także w licznych biurach sprzedaży oraz serwisach rozmieszczonych w wielu krajach na całym świecie.

Sukces naszego przedsiębiorstwa zależy od współpracowników, którzy każdego dnia z zaangażowaniem działają dla firmy Elektror. Do tego, oprócz partnerskiej pracy zespołowej i przejęcia odpowiedzialności, konsekwentna realizacja indywidualnych mocnych stron stanowi podstawę dla wspólnego celu.Czy to przy budowaniu nowych relacji z klientami czy kooperacji z dostawcami: zawsze są ludzie, którzy komunikują się między sobą i pracują razem. Dlatego, oprócz Twoich kwalifikacji specjalistycznych, przywiązujemy dużą uwagę do Twoich umiejętności społecznych i Twojego zaangażowania. Partnerskie, uczciwe postępowanie ze sobą oraz otwarta komunikacja to ważne składniki naszej kultury przedsiębiorstwa. Elektror naznaczony jest przyjemną atmosferą pracy w zespole, przejrzystymi strukturami i krótkimi ścieżkami.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Elektror airsystems Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Elektror airsystems Sp. z o.o.

Leśna 38

41-506 Chorzów