IKEA Retail sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Handel i Sprzedaż

Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi. Naszą ideą biznesową jest oferowanie szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.

Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki optymalizacji całego łańcucha wartości, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami, inwestowaniu w zautomatyzowaną produkcję oraz produkowanie dużych wolumenów. Nasza wizja to coś więcej niż wyposażenie domu. Chcemy polepszać jakość codziennego życia wszystkich ludzi, na których nasza firma ma wpływ.

Aktualne oferty pracy

Firma IKEA Retail sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "IKEA Retail sp. z o.o. "

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy IKEA Retail sp. z o.o. :
Mufka

Sama rekrutacja była dość rozbudowana, spotkanie w grupie, zadanie do wykonania i rozmowa indywidualna. Feedback. A jeśli chodzi o pracę to jestem zachwycona warunkami, podejściem do pracownika. Praca z klientem, ale może to to miejsce tak działa, że ludzie raczej niekonfliktowi, a zespół cudowny, menadżer dusza człowiek. Warunki pącowe, socjal na takim poziomie, że inne firmy powinny się wstydzić. Pracownik czuje, że firma się o niego troszczy, ma możliwość rozwoju. Nie zmieniam, polecam każdemu.

IKEA Retail sp. z o.o.

Janki, Pl. Szwedzki 3

05-090 Raszyn