Circle K Polska Sp. z o. o.

od 51 do 250 prac. Przemysł

Do 2010r. firma Statoil Fuel & Retail była częścią norweskiego koncernu naftowego Statoil ASA. W 2012r. Statoil Fuel & Retail została przejęta przez firmę Alimentation Couche-Tard (ACT), która jest jedną z największych na świecie spółek akcyjnych handlu detalicznego z obszaru convenience i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska spółka posiada na świecie około 15,000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100.000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Alimentation Couche-Tard, została wybrana na globalną markę detaliczną i jest dziś obecna w ponad 20 krajach na świecie.

W dniu 1 kwietnia 2016 roku nazwa spółki Statoil Fuel & Retail Polska uległa zmianie na Circle K Polska. Formalna zmiana nazwy spółki jest początkiem procesu zmiany marki stacji Statoil w Europie na Circle K. Proces ten rozpoczyna się w maju br. w krajach skandynawskich. W Polsce, Rosji i w krajach bałtyckich natomiast proces rozpocznie się w połowie 2017 roku w Polsce. Do tego czasu sieć naszych stacji na polskim rynku będzie nadal funkcjonować pod logo Statoil.

Circle K Polska  jest właścicielem sieci 357 stacji paliw Statoil obecnych na rynku polskim od 1993 roku.

Jako pracownicy Circle K Polska jesteśmy częścią światowej firmy. Pod nową marką Circle K, obsługiwać będziemy wspólnie miliony klientów na całym świecie.

Dołącz do nas na drodze do stworzenia globalnej marki!

Poszukujemy działających z pasją osób gotowych dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym, dynamicznym i inspirującym środowisku pracy.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualne oferty pracy

Firma Circle K Polska Sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Circle K Polska Sp. z o. o.

Puławska 86

02-603 Warszawa