Teraz rekrutuje

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

4 aktualne oferty pracy od 251 do 500 prac. Budownictwo

Jesteśmy przygotowani, aby sprostać wyzwaniom jutra i posiadamy wysokie kompetencje, pozwalające nam  realizować wymagające projekty budowlane. Cechuje nas pasja do tworzenia inteligentnych rozwiązań, które otwierają nowe horyzonty na przyszłość.
Budowanie z myślą o jutrze i oferowanie najwyższej jakości od etapu projektowania do zakończenia budowy - takie było motto założyciela naszej firmy, Hansa Bergera w 1905 roku. Z firmy budowlanej Hans Berger rozwinęła się GRUPA BERGER, rodzinna, średniej wielkości grupa firm działających w przemyśle budowlanym oraz branży materiałów budowlanych z licznymi filiami, spółkami zależnymi i udziałowymi w kraju i za granicą oraz z siedzibą główną w Pasawie. Dzisiaj jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej pozycji w branży budowlanej.
Główne obszary kompetencji to wymagające inwestycje budowlane, produkcja i dostawa wysokiej jakości betonu , a także wydobycie i przetwarzanie wysokiej jakości surowców.
Połączenie wyspecjalizowanych jednostek naszej grupy umożliwia również realizację usług kompleksowych. Szeroki wachlarz usług i wysoki poziom tworzenia własnej wartości, własne zakłady do produkcji betonów i mas bitumicznych, własny zakład prefabrykacji, najnowocześniejsza  flota pojazdów i sprzętu, a także własne surowce i materiały budowlane oraz, co stanowi bardzo ważny aspekt, 2900 wysoce wykwalifikowani  pracownicy firmy BERGER to gwarancja najwyższej jakości i najlepszych ekonomicznych, zorientowanych na klienta rozwiązań z jednego źródła.
Na fundamentach i wartościach odnoszącej sukcesy rodzinnej firmy z tradycjami, stale i  konsekwentnie powiększamy sukces GRUPY BERGER.

Innymi filarami naszej ekspansji są:
• ekonomiczna siła grupy przedsiębiorstw,
• nasze pragmatyczne myślenie i działanie charakterystyczne dla średniej wielkości przedsiębiorstwa
• i oczywiście idea przewodnia naszego założyciela, Hansa Bergera, która jest zawsze żywo praktykowana: budowanie z myślą o jutrze i rzetelna oferta najwyższej jakości, od planowania do zakończenia.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

4

aktualnych ofert pracy

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław