relayr (Proximetry Poland Sp. z o.o.)

Internet, Multimedia, Media

Relayr jest międzynarodową, szybko rozwijającą się firmą działającą w obszarze Internetu Rzeczy (IoT), która dostarcza oprogramowanie wspierające cyfrową rewolucję przemysłu. Za pomocą platformy dla Internetu Rzeczy oferujemy digitalizację fizycznych obiektów, umożliwiając komunikację z każdym urządzeniem, czujnikiem czy elementem wykonawczym. Nasz zespół ekspertów z zakresu IoT wspiera klientów w szybkim wdrożeniu funkcjonalnych rozwiązań.

Firma skupia ponad 160 ekspertów z zakresu Internetu Rzeczy (IoT). Mamy biura w 7 miastach Europy i USA, a nasza główna siedziba mieści się w Berlinie. Zaufali nam już m.in. GE, Cisco, Canadian Rail, Deutsche Bahn, Bosch Siemens Home Appliances, Bosch, La Marzocco, Intel, Dell, Itron, Hartford Steam Boilers, McKinsey, BearingPoint, Deloitte, EY.

Proximetry Poland to polski, badawczo-rozwojowy oddział firmy relayr. W Katowicach jesteśmy od 11 lat. Aktualnie zatrudniamy ponad 60 inżynierów i mamy plany powiększenia naszego zespołu. W jego skład wchodzą zarówno inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz długim stażem pracy, jak i osoby młode, które mogą rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych koleżanek i kolegów.

Aktualne oferty pracy

Firma relayr (Proximetry Poland Sp. z o.o.) nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

relayr (Proximetry Poland Sp. z o.o.)

Uniwersytecka 20

40-007 Katowice