Na świecie …

Jesteśmy częścią Grupy INTERSPORT, największej sieci sklepów sportowych na świecie. Pod szyldem INTERSPORT zrzeszonych jest ponad 5400 sklepów w 43 krajach. Razem z siecią The Athlete’s Foot, należąco do Grupy INTERSPORT od grudnia 2012 roku, Grupa INTERSPORT reprezentowana jest w 65 krajach na wszystkich pięciu kontynentach.

Wspólna filozofia INTERSPORT na całym świcie jest prosta „Im więcej radości czerpiesz z tego co robisz, tym więcej to robisz”. Dlatego naszym klientom pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt, którym zapewnimy jak najwięcej radości i satysfakcji z uprawiania wybranej aktywności sportowej i w taki właśnie sposób INTERSPORT chce przybliżać ludziom SPORT.

W Polsce …

Początki obecnej Spółki INTERSPORT Polska SA tkwią w Krakowie, gdzie w roku 1988 czterech przyjaciół postanowiło otworzyć swój pierwszy sklep żeglarski pod nazwą SKI-SURF mając na starcie równowartość 400 USD. Kilkanaście lat rozwijali sieć sklepów pod różnymi nazwami: Centrum Sportu MAKS, Maks Sport, a od 2005 roku pod szyldem INTERSPORT.

Dzięki podpisaniu w 2005 roku Umowy Sublicencyjnej z INTERSPORT Deutschland eG, działającej w imieniu właściciela znaków, tj. INTERSPORT International Corporation, Spółka stała się wyłącznym w Polsce partnerem biznesowym Grupy INTERSPORT. Od 11 lipca 2006 roku akcje INTERSPORT Polska SA są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Intersport Polska SA jest firmą z polskim kapitałem większościowym i długą tradycją. Obecnie prowadzi sprzedaż artykułów sportowych w 35 sklepach firmowych zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych. Spólka posiada również własne centrum logistyczno – biurowe zlokalizowane w gminie Liszki.

W Intersport Polska SA pracują ludzie, którzy są z nami od początku istnienia firmy w Polsce. Ludzie, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do jej budowy oraz rozwoju. Wiele karier rozwinęło się właśnie w strukturach Intersport, część pracowników, którzy zaczynali jako pracownicy obsługi na sali sprzedaży piastują dziś stanowiska kierownicze, a nawet dyrektorskie. Obecnie zatrudniamy około 500 osób, z czego 20% ma staż powyżej 10 lat. Swój model biznesowy opieramy na wartościach, które wspomagają pomysły, działania i wszystkie inicjatywy wokół hasła przewodniego “SPORT to the PEOPLE” Naszą Misją jest przybliżanie ludziom sportu, zapewniając naszym klientom odpowiedni produkt i profesjonalne doradztwo. W roku 2016 sieć INTERSPORT Polska otrzymała tytuł „Gwiazdy jakości Obsługi” oraz zdobyła I miejsce wśród sklepów sportowych w rankingu konsumenckim Daymarkerindex.

Aktualne oferty pracy INTERSPORT Polska S.A.

Archiwalne oferty pracy INTERSPORT Polska S.A.