OTIS Sp. z o.o.

od 251 do 500 prac. Produkcja

OTIS to największy producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz systemów transportu pionowego na świecie. Od ponad 160 lat z naszych urządzeń korzystają miliony osób. To dla naszych Klientów wciąż wyznaczamy standardy w branży, którą stworzyliśmy. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nie zapominając o naszej tradycji i historii.

Aktualne oferty pracy

Firma OTIS Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "OTIS Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy OTIS Sp. z o.o.:
wieloletni

Powiem tak, w Otisie warto się starać bo to się po prostu opłaca i ogólnie nie jest to praca, w której będziesz się nudzić, przynajmniej jeśli chodzi o handel. Plusem jest to, że rzeczywiście można wiele zdziałać i podnieść swoje umiejętności, to firma o bardzo dobrej pozycji na rynku, pomysły można zgłaszać do kierownictwa i sama komunikacja na linii przełożony-pracownik przynajmniej w moim dziale jest bardzo ok. Ważna imo jest też stabilność pracy tutaj, trzeba się bardzo postarać, żeby wylecieć, chyba jeśli ktoś naprawdę olewa obowiązki itp. Firma wiadomo ma lepsze i gorsze okresy, ale pracownik może czuć się w miarę bezpiecznie.

OTIS Sp. z o.o.

Konstruktorska 13

02-673 Warszawa