Marflex M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Działalność usługowa

Myśląc o rozwoju naszej organizacji myślimy o rozwoju naszych pracowników, o ich potencjale i zaangażowaniu. Wciąż stawiamy sobie nowe cele, do realizacji których potrzebna jest dobra współpraca. Dlatego wciąż inwestujemy w kapitał ludzki, który jest trzonem naszej organizacji, bez którego nie moglibyśmy realizować stawianych celów oraz odnosić sukcesów.
Bardzo ważna jest dla nas kultura organizacyjna oraz wartość na których jest oparta, a przyjęte zasady są dumą osiągnięć w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi.
Naszym pracownikom nie tylko oferujemy pracę i wynagrodzenie, ale także rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awansujemy i szkolimy. Dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Każdy jest dla nas ważny, dzielimy się doświadczeniem. Nie tylko mówimy, lecz przede wszystkim słuchamy tego czego ludzie od nas oczekują, każdy może wnieść do naszej organizacji świeże i inspirujące spojrzenie.

 

Aktualne oferty pracy

Firma Marflex M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Marflex M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Marflex M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 4

05-480 Karczew