Jesteśmy wielkoseryjnym producentem wyrobów metalowych, dostawcą pierwszego i drugiego rzędu dla branży samochodowej. Wytwarzamy 80 milionów części rocznie oraz obsługujemy ponad 20 światowych rynków. Od ponad 70 lat funkcjonujemy i rozwijamy się na bardzo trudnym i wymagającym rynku Automotive. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów pozwala nam w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Jesteśmy częścią grupy  Luma Automation, specjalizującej się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali z mocną ekspozycją na branże wykorzystujące i rozwijające rozwiązania z zakresu automatyzacji przemysłu.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę elementów z rur, blach oraz taśm w zakresie 0,5mm-5mm. Specjalizujemy się w produkcji elementów konstrukcji karoserii samochodowych, elementów konstrukcji siedzeń samochodowych, komponentów układów wydechowych, detali silników prądu stałego. Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną oraz dobrze rozwinięty park maszynowy, co umożliwia nam produkcję wyrobów o najwyższej jakości.

Aktualne oferty pracy

Firma Zakłady Metalowe „Postęp” S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy

Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.

Ul. Leona Wyczółkowskiego 16

44-109 Gliwice