Teraz rekrutuje

DROKAN S.A.

3 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Przemysł

DROKAN S.A. wykonuje rocznie od 1 do 2 milionów metrów kwadratowych stabilizacji gruntów metodą mieszania na miejscu służących jako podbudowy drogowe, wzmocnienie podłoża i nasypów. Wykonujemy prace drogowe o łącznej powierzchni 100.000 metrów kwadratowych nawierzchni z kostki betonowej wraz z podbudowami.
Wykonane przez DROKAN S.A. produkty cechuje zgodność z normami i specyfikacjami technicznymi, w następstwie czego wadliwość i usterkowość w okresach gwarancyjnych niemalże nie występuje stanowiąc dowód na oczekiwaną przez inwestora jakość. W zakresie prowadzonych przez DROKAN S.A. robót budowlanych wykorzystywany jest własny potencjał:
stałej kadry pracowniczej (inżynierów budownictwa drogowego oraz operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych), maszyn i urządzeń zarówno specjalistycznego, jak i ogólnego zastosowania, a także środków transportu.
Dostawcami usług i materiałów budowlanych dla DROKAN S.A. są specjalistyczne i sprawdzone przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i projektowe, z którymi współpraca ma charakter wieloletni. Zdobyte przez DROKAN S.A. doświadczenie oraz jasno sprecyzowana strategia i cele pozwalają umacniać osiągniętą pozycję oraz zaufanie zleceniodawców na rynku budownictwa drogowego.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "DROKAN S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

3

aktualnych ofert pracy

DROKAN S.A.

ul. Głuszyna 135

61-329 Poznań