Teraz rekrutuje

Ceneo.pl

8 aktualnych ofert pracy od 51 do 250 prac. Internet, Multimedia, Media

Poznaj Ceneo.pl

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Więcej

O rekrutacji

Etap 1
Wybór kandydatów
Etap 2
Zadania lub rozmowa
Etap 3
Spotkanie w Ceneo.pl

Więcej

Korzyści pracy w Ceneo.pl

Forma współpracy: umowa o pracę

Nowoczesne i komfortowe biuro

Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej

Program kafeteryjny

Więcej

Dodaj opinię o "Ceneo.pl"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Ceneo.pl:
gosiaczek22

Zatrudnienie się tutaj było najlepsza decyzja mojego zycia i może jestem zbyt mało krytyczna, ale dla mnie to pracodawca idealny. Pensja adekwatne do wkładu pracy, premie, system benefitów super. Sam standard pracy, wyposażenia w biurach robi ogromne wrazenie, dla kogoś kto wczesniej pracował dla małej firemki. Warto się starac na rekrutacji, bo naprawdę można się tu dużo nauczyć, tak na szkoleniach, jak i w codziennej pracy. Atmosfera w calej firmie jest fantastyczna i nawet koronawirus jej nie zmącił. Przejscie na Home Office bardzo przemyślane i tak przeprowadzne, żeby pracownik dalej czuł się doceniany i ważny (bony na wyposażenie, chemia itd.). Świetna komunikacja…. Można by tak długo wymieniać:)

Ceneo.pl
Legnicka 48 A,
54-202 Wrocław