Alior Bank

od 251 do 500 prac. Finanse / Bankowość

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Praca w Alior Banku jest wyjątkowym doświadczeniem, dzięki któremu możemy przedstawiać swoje propozycje i spostrzeżenia, dotyczące nowatorskich rozwiązań. Nie ograniczają nas żadne przestarzałe struktury czy systemy, dość powszechne w innych instytucjach. Dzięki temu nasze pomysły mogą być realizowane i przekształcane w konkretne rozwiązania, produkty, procedury, wzory postępowania. Praca, opierająca się na rozwiązaniach, które sami tworzymy i do których jesteśmy przekonani, jest źródłem motywacji i ogromnego zadowolenia.

Aktualne oferty pracy

Firma Alior Bank nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Alior Bank"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Alior Bank:
KN

Pracuję w centrali i sobie chwalę. To oczywiste, że musisz się trochę wysilić i pokazać zaangażowanie, ale trudo oczekiwać, że ktoś będzie ci płacić za piękny uśmiech:D Ktoś pracowity, sumienny, zaangażowany może naprawdę sporo zdziałać i rozwijać się, a firma to wspiera. To duży bank i wiadomo, że nie wszystkich się zna nawet we własnym biurze, ale wcale nie oznacza to bezosobowych relacji i wyścigu wszystkich ze wszystkimi - wręcz przeciwnie, można trafić na naprawdę fajny, zgrany zespół. Nigdy też nie doświadczyłam jakichś zrzytów z kierownictwem czy hr-em, w razie problemów czy różnych “losowych” kwestii wszystko jest do dogadania. Sama jestem bardzo zadowolona i polecam.

Alior Bank

Łopuszańska 38d

02-232 Warszawa