Biuro rachunkowe EDIS powstało na początku 2002 roku z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo płacowej podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Przy pomocy zatrudnionych w naszym przedsiębiorstwie wysokiej klasy specjalistów jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych klientów oferując oprócz podstawowej obsługi księgowej szereg raportów i analiz, które stanowią gotowe narzędzia wspomagające system decyzyjny oraz zarządczy firmy. Wychodzimy z założenia, że stałe utrzymanie usług na wysokim poziomie wymaga od nas oraz naszych pracowników regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji. Sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, na którym pracujemy spełnia wysokie normy jakościowe a 24 godzinny serwis informatyczny daje gwarancję bezpieczeństwa danych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów krajowych jak i z udziałem kapitału zagranicznego o profilu produkcyjnym, handlowym oraz usługowym.

Aktualne oferty pracy

Firma EDIS Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

    BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.   Katowice    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: wsparcie działu w prowadzeniu kadrowej, płacowej i personalnej obsługi Klientów BDO; pomoc w sporządzaniu list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; pomoc w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników zatrudnionych przez...
Zobacz archiwalne oferty pracy

EDIS Sp. z o.o.

ul. Cienista 15

43-100 Tychy