INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.

od 1 do 10 prac. Agencje zatrudnienia

INTERIMAX to profesjonalny dostawca usług HR, efektywnie wykorzystujący potencjał elastycznych form zatrudnienia. Od 2007 r. skutecznie pomagamy naszym Klientom w doborze i selekcji najlepszej kadry, obniżaniu kosztów działalności  i zwiększaniu ich konkurencyjności na rynku.

Angażujemy się w działalność na rynku polskim oraz w krajach frankofońskich. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, leasingu pracowniczym oraz rekrutacji transgranicznej.  Z powodzeniem realizujemy także projekty z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego (tzw. payroll). Naszym największym atutem jest mocny kompetencyjnie i zorientowany probiznesowo zespół specjalistów HR, błyskawicznie reagujący na potrzeby Klientów i wypracowujący silne i długotrwałe relacje. Dzięki wdrażanym przez nas rozwiązaniom nasi Klienci oszczędzają nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim mogą skupić się na zadaniach strategicznych dla ich organizacji.

Działamy legalnie i odpowiedzialnie. W relacjach z Partnerami Biznesowymi oraz Kandydatami stawiamy na najwyższy poziom obsługi Klienta oraz przejrzystość, uczciwość i dialog. Od początku naszej działalności należymy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji branżowej zrzeszającej specjalistyczne agencje HR, aktywnie działającej na rzecz rozwoju branży i promocji elastycznych form zatrudnienia. Jesteśmy również częścią HRBC Group – wyspecjalizowanej grupy firm doradczych, rekrutacyjnych i szkoleniowych, która jest gwarancją usług realizowanych na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem naszej rzetelności są posiadane przez nasze spółki Certyfikaty Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o nr  8340, 8226, 8471 i 3970.Zarząd oraz część naszego zespołu posiada członkostwo w Inicjatywie Mobilności Pracy, aktywnie wspierając ideę mobilności zawodowej oraz wolność świadczenia usług na unijnym rynku wewnętrznym.

Aktualne oferty pracy

Firma INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Głowackiego 4/9

30-085 Kraków