Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualne oferty pracy

  • Tester Oprogramowania

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat
    24 godz.
    Zakres obowiązków: Manualne i automatyczne testowanie oprogramowania – portalu klienckiego. Analiza wymagań, opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych. Tworzenie, wdrażanie i doskonalenie procesów QA w całym cyklu życia produktu. Automatyzacja testów. Analizowanie i raportowanie...
  • Dyrektor ds. Zarządzania Doświadczeniami Klientów i Marki

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań, ul. Pastelowa 16    praca hybrydowa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Koordynowanie procesu opracowywania i aktualizowania atrybutów marki. Projektowanie i wdrożenie działań z zakresu wdrażania atrybutów marki w branży usługowej. Budowanie świadomości atrybutów marki w organizacji. Rozwój systemu badań satysfakcji klientów i trybu...
  • Specjalista ds. Promocji i e-marketingu

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Gdańsk    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    5 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wdrażanie strategii marketingowej i PR. Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, wydarzeń i eventów. Realizowanie działań w zakresie e-marketingu. Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań. Opracowanie materiałów promocyjnych do kampanii online i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Pastelowa 16

60-198 Poznań