Libet S.A.

od 51 do 250 prac. Budownictwo

Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80. Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 13 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Aktualne oferty pracy

Firma Libet S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Libet S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Libet S.A.:
P.T.

Pracuje w firmie od lat i nigdy się nie zawiodłem. Nawet w trudniejszych czasach można było liczyć na szacunek i zrozumienie indywidualnej sytuacji. Jeśli chodzi o warunki płacowe to w zależności od kwalifikacji, ale i tak ogólnie rzecz biorąc na dobrym poziomie plus premie. Wypłaty na czas, kiedy się zdarzają nadgodziny, to są naturalnie płatne. Można kogoś lubić mniej lub bardziej, ale w kontaktach zawodowych kadra jest bez zarzutu.

Libet S.A.

Kazimierza Michalczyka 5

53-633 Wrocław