eobuwie.pl S.A.

Handel i Sprzedaż

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.plOpineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line..

Aktualne oferty pracy

Firma eobuwie.pl S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "eobuwie.pl S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy eobuwie.pl S.A.:
TAMKA

Pracuję tu już 3 lata,dla jednych dużo, dla innych mało. To, jakim eobuwie jest pracodawcą, widać wyraźnie w podejściu do pracownika w czasie kryzysu całej przecież gospodarki. Dla mnie, bardzo dużo znaczy to, że możemy dalej pracować, nikt ze znanych mi osób z dnia na dzień nie stracił pracy. Mam poczucie w tym wszystkim jakiejś stabilności i planu, który pozwoli szybko się otrząsnąć i wrócić do normy, a ta jest w eobuwiu bardzo ok. Począwszy od zespołu i szefostwa, warunków pracy przez pensję, multisport, pakiet medyczny...

eobuwie.pl S.A.

ul. Nowy Kisielin-Nowa 9

66-002 Zielona Góra