ESA logistika to jeden z czołowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska, Węgry). Aktualnie, Grupa ESA logsitika zatrudnia ponad 1 500 pracowników. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Chcemy zapewnić im usługi, najlepiej skrojone do specyfiki ich firmy i branży. Najważniejsza jest dla nas efektywność działania, jakość usług i ciągłe doskonaleniePodsumowaniem tego podejścia jest nasz slogan: OUR TEAM FOR YOUR EFFICIENCY.

Aby to wszystko osiągnąć pracujemy zespołowo: wspólnie triumfujemy, ale też dzielimy się zadaniami i odpowiedzialnością. Stawiamy na rozwój pracowników i ekspansję globalną.

Logistyka jest sportem drużynowym – sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez grona ekspertów, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów, by osiągnąć wspólny cel.

Chcesz być częścią zespołu ESA logistika? Prześlij swoje CV!

Aktualne oferty pracy

Firma ESA logistika nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Sosnowiec    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Zakres zadań: Administracyjna obsługa procesów magazynowych, Sporządzanie raportów i analiz, Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientem oraz przewoźnikami, Przygotowywanie dokumentacji, Archiwizacja dokumentów. Wymagania: Umiejętności obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu...
  • Operator Wózka Widłowego

    GFL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Sosnowiec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa ładunków paletowych przy użyciu wózka widłowego; Praca w magazynie w temperaturze kontrolowanej od 0 do 15 stopni; Obsługa systemu magazynowego (praca ze skanerem) Praca w 12-godzinnym systemie zmianowym (ok.15 dni w miesiącu)
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    GEFCO Polska   Psary, koło Będzina    praca stacjonarna
    4 dni
    ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Rozładowanie i przeładowanie towarów; Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku; Przygotowanie dokumentacji magazynowej; Dbałość o porządek w magazynie;
  • Magazynier

    cargo-partner spedycja sp. z o.o.   Żory    praca stacjonarna
    5 dni
    Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: prace magazynowe związane z prawidłowym procesem rozładunku i załadunku towarów, prace związane z przygotowywaniem towaru do wysyłki; czynności wykonawczo-nadzorcze w ramach ustalonych procedur w celu zapewnienia...
  • Operator wózka wysokiego składowania

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Sosnowiec    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni
    TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu wysokiego składowania,...
  • Spedytor

    Kompas Spedycja Sp. z o. o. Sp. k.   śląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Twój zakres obowiązków skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych; planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem; budowa długofalowej współpracy z kontrahentami; dbanie o pozytywny wizerunek firmy Kompas Spedycja w środowisku transportowym;
Zobacz archiwalne oferty pracy

ESA logistika

ul. Toszecka 25B

44-102 Gliwice