Aktualne oferty pracy

Firma OŚRODEK WCZASOWY SŁONECZKO TADEUSZ HEN nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Pracownik ds. obsługi nagłośnienia

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Do obowiązków pracownika będzie należeć: Profesjonalna obsługa nagłośnienia podczas różnorodnych wydarzeń, w tym dyskotek, karaoke oraz innych imprez. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi scenicznej, obejmującej zarówno nagłośnienie, jak i oświetlenie.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   6 000 - 11 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT; przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych; bieżąca obsługa gości; PRACA STAŁA od zaraz;
  • Fizjoterapeuta

    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / o pracę / o dzieło / o staż/praktykę / kontrakt B2B  pełny etat   9 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    praca stała NAD MORZEM Zakres obowiązków: wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych; konsultacje;
  • Animator

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Pracownik Recepcji i Rezerwacji

    Ibis Styles Szczecin Stare Miasto   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę
    12 dni
    Twój zakres obowiązków: W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.

OŚRODEK WCZASOWY SŁONECZKO TADEUSZ HEN

Polna 1

78-131 Dźwirzyno