Teraz rekrutuje

Grecos Holiday Sp. z o.o.

5 aktualnych ofert pracy od 11 do 50 prac. Finanse / Bankowość

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 18 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem.

Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach.

Do rekrutacji na sezon 2022 zapraszamy przebojowych, pełnych pasji i zaangażowania animatorów, instruktorów pływania, rezydentów i pilotów wycieczek.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Grecos Holiday Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Grecos Holiday Sp. z o.o.:
Karoli

Pracowałam dorywczo jako instruktor, praca ok, firma też ok, nie było żadnych problemów począwszy od rekrutacji po zakończenie współpracy. Przyjemna atmosfera a wszystkie warunki wynikały wprost z umowy, także żadnych niespodzianek.

5

aktualnych ofert pracy

Grecos Holiday Sp. z o.o.

Grunwaldzka 76A

60-311 Poznań