Teraz rekrutuje

Pako Lorente Sp. z o.o.

4 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Handel i Sprzedaż

Pako Lorente to polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Początkowo proponowany asortyment stanowiły głównie koszule męskie, z czasem oferta powiększyła się o garnitury, marynarki, spodnie, kurtki i płaszcze oraz szeroką gamę akcesoriów i obuwia, która umożliwia stworzenie kompletnej, dopracowanej stylizacji. 
Ubrania sygnowane metką marki Pako Lorente są zaprojektowane by tworzyć stylizacje na każdą okazję. Na różnorodny asortyment składają się modele zarówno eleganckie, wpisujące się w klasyczną stylistykę, jak i te casualowe, odpowiednie na mniej zobowiązujące okazje. Pako Lorente to styl bez kompromisów, ideą marki jest łączenie doskonałej prezencji z wygodą, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający mężczyzna może być zadowolony ze swojego wyglądu.

Pojawiające się co sezon kolekcje wyróżniają się połączeniem bieżących trendów z ponadczasową klasyką. Proponowane modele garniturów, spodni, koszul, płaszczy, kurtek i butów zostały zaprojektowane i wykonane z pełnym zrozumieniem specyfiki męskiej sylwetki. Przemyślane konstrukcje podkreślają jej największe atuty, a staranne wykonanie i dbałość o każdy szczegół gwarantują komfort użytkowania, co przekłada się na satysfakcję. Różnorodność fasonów, dodające charakteru detale oraz ciekawa kolorystyka asortymentu z kolekcji Pako Lorente jest wizytówką marki

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Pako Lorente Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Pako Lorente Sp. z o.o.:
Dzessi99

Stanowisko doradcy klienta może nie jest spełnieniem moich marzeń, ale w obecneij chwili zapewnia mi wszystko czego potrzebuję od pracy. Do przejścia od poprzedniego pracodawcy skusiły mnie pieniądze. Pensja jest zawsze na czas, a i prowizja w porządku. Warunki pracy, glownie przez asortyment z wyzszej półki, tworzą się bardzo dobre. Kontakt z klientem nie jest trudny, można milo porozmawiać, doradzić, ławo być miłym w takich okolicznościach. Atmosfera w sklepie u nas bez zarzutu – dobry kontakt z kierowniczką, możliwość dogadania się z grafikiem. Fajne, stabilne miejsce pracy.

4

aktualnych ofert pracy

Pako Lorente Sp. z o.o.

Gospodarz 59a

95-030 Rzgów / k.Łodzi