Elsteel-Poland Sp. z o.o.

od 11 do 50 prac. Przemysł

Elsteel to duńska firma należąca do Feodora (Fang) i Alexander Logstrup. Rodzeństwo przejęło Elsteel w 2013 r. Od założyciela Erika Logstrupa. Erik Logstrup był wizjonerem, który wymyślił system Techno Module 200 mm i zdobył kilka patentów na przestrzeni lat. Sprowadził panelową konstrukcję na nowy poziom dzięki wynalezieniu systemu Plug & Power™ w 2012 roku.
Pierwsza produkcja powstała na Sri Lance w 1981 roku. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na fabryki w Indiach i Polsce, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane technologicznie rozwiązania najwyższej jakości.

Jesteśmy teraz 800 wykwalifikowanymi specjalistami w rodzinie Elsteel w 5 krajach.
Jesteśmy dumni, że możemy wyprodukować najlepsze na świecie rozwiązanie techniczne w najlepszej możliwej cenie!
Elsteel jest jednym dostawcą dla wszystkich obudów niskiego napięcia.
Od najmniejszej skrzynki zaciskowej do największych rozdzielnic i centrów sterowania silnikami!
Elastyczne rozwiązania i dedykowane wsparcie

Będąc jednym z najnowocześniejszych graczy na rynku, założonym w 1981 roku, Elsteel jest na bieżąco z najnowszą technologią. Nasz system obudów może pomieścić wszystkie marki sprzętu elektronicznego i jest prawdopodobnie najbardziej sprawdzonym systemem na świecie.
Wierzymy mocno w szybkie przejście od planowania do działania - dlatego wybieracie najlepszy system obudów po wybraniu Elsteel!

 

 

 

Aktualne oferty pracy

Firma Elsteel-Poland Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Elsteel-Poland Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Ul. Słowackiego 5

46-040 Ozimek