Teraz rekrutuje

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Przemysł

Elsteel to duńska firma należąca do Feodora (Fang) i Alexander Logstrup. Rodzeństwo przejęło Elsteel w 2013 r. Od założyciela Erika Logstrupa. Erik Logstrup był wizjonerem, który wymyślił system Techno Module 200 mm i zdobył kilka patentów na przestrzeni lat. Sprowadził panelową konstrukcję na nowy poziom dzięki wynalezieniu systemu Plug & Power™ w 2012 roku.

Pierwsza produkcja powstała na Sri Lance w 1981 roku. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na fabryki w Indiach i Polsce, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane technologicznie rozwiązania najwyższej jakości.

Jesteśmy teraz 800 wykwalifikowanymi specjalistami w rodzinie Elsteel w 5 krajach. Jesteśmy dumni, że możemy wyprodukować najlepsze na świecie rozwiązanie techniczne w najlepszej możliwej cenie!

Elsteel jest jednym dostawcą dla wszystkich obudów niskiego napięcia. Od najmniejszej skrzynki zaciskowej do największych rozdzielnic i centrów sterowania silnikami!

Elastyczne rozwiązania i dedykowane wsparcie

Będąc jednym z najnowocześniejszych graczy na rynku, założonym w 1981 roku, Elsteel jest na bieżąco z najnowszą technologią. Nasz system obudów może pomieścić wszystkie marki sprzętu elektronicznego i jest prawdopodobnie najbardziej sprawdzonym systemem na świecie.

Wierzymy mocno w szybkie przejście od planowania do działania - dlatego wybieracie najlepszy system obudów po wybraniu Elsteel!

 

 

 

Aktualne oferty pracy

2

aktualnych ofert pracy

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Ul. Słowackiego 5

46-040 Ozimek