Jesteśmy liderem w kategorii wysokiej jakości tkanin wnętrzarskich, który sprzedaje kolekcje tkanin meblowych i dekoracyjnych, tapet, dywanów oraz dodatków tapicerskich do 50 krajów na całym świecie.

Tworzymy własne kolekcje zgodne z aktualnymi trendami. Opracowujemy wraz z producentami i projektantami wzory i testujemy nowe technologie produkcji. Pamiętając o środowisku w którym żyjemy, poszukujemy nowych dróg rozwoju, surowców, zrównoważonych rozwiązań. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i wysokim wymaganiom, związanym z realizacją dużych inwestycji kontraktowych.

Współpracujemy z uczelniami i ośrodkami badawczymi, zdobywamy wiedzę i dzielimy się nią, wspieramy edukację oraz kulturę.

Dostarczamy swoim klientom tkaniny tapicerskie i dekoracyjne, pasmanterię, dywany, tapety, skóry, nici, gwoździe i guziki. W Europie Środkowej i Wschodniej jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Alcantara, Agena, Koninck’, Penelope Oggi, Abraham Moon & Sons, Cotting i Ligne Pure.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

    Dekoma Sp. z o.o.   Swarzędz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki: rozmowy handlowe z klientami z kreślonego regionu świata, wsparcie przedstawicieli handlowych i partnerów, przygotowywanie ofert handlowych, prace biurowe w tym korespondencja mailowa z klientami, tworzenie spisów produktów, pomoc klientom w wyborze odpowiednich tkanin, informowanie...
  • Pomocnik Magazyniera

    Dekoma Sp. z o.o.   Zalasewo, koło Poznania około 12 km od ronda Śródka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik magazyniera. Oferujemy szansę zostania pracownikiem jednej z najstarszych i największych firm w segmencie luksusowych tkanin i dekoracji w Polsce Zakres obowiązków obejmować będzie: przyjmowanie towaru, logistyka miedzy...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

DEKOMA

Pszczelna 3

62-020 Swarzędz